Multifunctioneel Unicomp-Röntgenstraalsysteem, NDT Inspectiemachine 160KV UNI160-Y2-D9
Basis eigenschappen
Plaats van herkomst: China
Merknaam: UNICOMP
Certificering: CE, FDA
Modelnummer: UNI160-Y2-D9
Handelsgoederen
Minimale bestelhoeveelheid: 1set
Prijs: can negotiate
Betalingsvoorwaarden: T / T, L / C
Leveringscapaciteit: 10 sets per maand
Productoverzicht
Productdetails
Markeren:
x ray opsporingsmateriaal
x ray inspectiemateriaal
Multifunctionele Unicomp X Ray System
Name: De Machine van de röntgenstraalinspectie
Tube Voltage: 160KV, Facultatieve 225KV
X-Ray Leakage: < 1uSv="">
Weight: 6t
Power Consumption: 8KW
Productbeschrijving
Eigenschap:
● Behandelt een brede waaier van deleninspectie.
● Multifunctionele, hoge resolutie.
● Hoog beschikbaarheidssysteem.
● Uitstekende kwaliteit van opsporingsbeeld.
● Veiligheidsverrichting van materiaal.
● Flexibiliteits het bewerken en inrichting.
● Gemakkelijk te werken, gebruikersvriendelijk softwareontwerp.
● wordt aangepast om oplossingen te verstrekken die.
● De naverkoopdienst van het volledige netwerk.
● Lage kosten om de diensten te testen.
Systeemparameters Afmetingen 3250mm*1710mm*2450mm (L*W*H)
Materiaalgewicht 18.65T
Macht 9KW
Het werk In-line ononderbroken
Opsporingsgebied 13 ' ‚- 22‘ ‚het wielhub van de Aluminiumlegering
Opsporingssnelheid 45s/pcs (18 ' ‚) wiel
Werkomgeving 5-40° ≤80%HR
Voeding Vijf draadsysteem in drie stadia AC380V
De dosistarief van de röntgenstraallekkage ≤1uSv/h
Röntgenstraalgenerator Buisvoltage 160kV/225kV
Macht 480W/1800W
Brandpuntsgrootte 0.5mm/1.0mm
Weergavesysteem Het tarief van de systeemresolutie 2.8LP/mm
Systeemgevoeligheid 1-1.8%
Automatische identificatie van de wielhub, automatische berekening van de bel;
Extra Functie Het wiel die synchrone aandrijving vastklemmen om ervoor te zorgen orecise controle.
Intelligent algoritme met Röntgenstraalbron en de vlakke paneel het lopen schommelingshoek.
Automatische van de wielhub en software zelf aanpassing
Inspectiebeelden:
Multifunctioneel Unicomp-Röntgenstraalsysteem, NDT Inspectiemachine 160KV UNI160-Y2-D9 0
Algemene Beoordeling
5.0
★★★★★
★★★★★
Gebaseerd op 50 recente beoordelingen
vijfsterren
100%