Basis eigenschappen
Plaats van herkomst: China
Merknaam: UNICOMP
Certificering: CE
Modelnummer: UNCT3200
Handelsgoederen
Minimale bestelhoeveelheid: 1 set
Prijs: Can Negotiate
Betalingsvoorwaarden: T/T, L/C
Leveringscapaciteit: 10 sets per maand
Productoverzicht
Productdetails
Markeren:
Röntgencomputertomografie
Röntgencamera met hoge nauwkeurigheid en porositeit
Motorbladen 3D CT-inspectie machine
Maximum Tube Voltage: 320 kV
Continuous Power: 800w/1800w
Focal Size(EN 12543): d=0,4 mm/d=1,0 mm
Cooling Medium: Olie
Maximum Detected Weight: 100 kg
Imaging Area: ≤ 430 mm × 430 mm
Productbeschrijving
Productbeschrijving:
Technische parameters:
Continu vermogen 800W/1800W
Brandpuntgrootte ((EN 12543) d=0,4 mm/d=1,0 mm
Koelmiddel olie
Maximaal vastgestelde gewicht 100 kg
Afbeeldingsgebied
≤ 430 mm × 430 mm
Ondersteuning en diensten:
Vragen:
V: Hoe zit het met het pakket? Is het veilig tijdens de levering?
A: Alle röntgenonderzoeksapparaten zijn verpakt in een standaard houten karton.
V: Biedt u garantie? Hoe zit het met de dienst na verkoop?
A: 1 jaar gratis garantie op reserveonderdelen, levenslange technische ondersteuning.
V: Als we naar uw fabriek komen, geeft u ons dan gratis training?
Inspectiebeelden:
Algemene Beoordeling
5.0
★★★★★
★★★★★
Gebaseerd op 50 recente beoordelingen
vijfsterren
100%